NOVÉ STRÁNKY

Ceny WWW STRÁNEK

Podle typů stránek by se ceny daly rozdělit do 3 úrovní. Následující cenová rozpětí ale berte prosím orientačně, výsledné ceny se mohou podle různých faktorů značně lišit:

  • Jednoduché www prezentace (kolem 10 interaktivních stránek).
    orientační rozpětí 8.000, až 16.000,- (v závislosi na objemu stránek)
  • Informační a databázově koncipované stránky s dynamickým obsahem.
    orientační rozpětí 16.000,- až 26.000,- (v závislosi na rozsahu databází a uživatelské správě)
  • Eshopy určené pro přímý prodej, větší produktové katalogy.
    orientační rozpětí 26.000,- až 36.000,-

Nejpodstatnější význam pro cenu má ale rozdělení stránek na tzv. stránky statické - po vývoji stránek Vám nabídneme jejich správu za fixní poplatek (samozřejmně předem definovaný a ve smlouvě zakotvený). Tento typ stránek je výrazně levnější, pak ale doplácíte za změny. Druhý typ jsou stránky dynamické. U těchto stránek si sám zákazník spravuje veškerý obsah (textový i obrazový) po vyhotovení a předání stránek. Technologie těchto stránek má označení - CMS systém. Tyto stránky představují sice větší vstupní investici, ale žádné další náklady na změny na stránkách.

Různé flashe, koláže, grafy či jiné prvky Vám samozřejmně doporučujeme a nabízíme, ale dá se říci, že čím Víc těchto grafických prvků na stánkách bude, tím Více bude jejich výroba nákladnější.

Veškerý textový obsah Vám samozřejmně pomůžeme vymyslet, ale pokud nám jej dodáte hotové v digitální podobě (v přesné struktuře určnené pro Vaše nové stránky), můžete také srazit cenu za vývoj stránek.