NOVÉ STRÁNKY

FAQ Často kladené dotazy

Než nás budete kontaktovat, pročtěte si prosím nejfrekventovanější otázky..


1.Kolik budou stát moje nové stránky?

Cena Vašich "Nových stránek" je závislá na několika faktorech (více zde..) a její výši můžete do značné míry ovlivnit i Vy tím, jak přesnou představu budete mít o stránkách, resp. jak budete mít připraveny podklady pro vznik www stránek. Ideálním příklad - hotová struktura www, texty připravené v textovém editoru, obrázky v nějakém rozumném formátu (jpg, bmp, gif, psd), logo ve křivkách (cdr,jpg). Dále cena závisí na tom, jaký typ Nových stránek chystáte, více zde...


2.Jak dlouho bude výroba trvat?

Platí ty samé podínky jako v otázce č.1, (tzn. do značné míry to můžete ovlivnit i Vy) . Jinak je ale doba výroby přesně určena dohodou ve smlouvě. Samozřejmně jsme schopni v závislosti na našich možnostech pružně reagovat, pokud Vás bude tlačit čas:o)


3.Chtěl jsem po Vás nějaké úpravy na mých Nových stránkách, a vy tvrdíte, že jsou úpravy hotové. Na mém počítači však stále nejsou vidět..!?

Pravděpodobně stačí ve vašem prohlížeči interetu zmáčknout F5 nebo CTRL+F5. Pokud to nezabralo, smažte dočasné soubory, které si prohlížeč ukládá do Temporary Internet Files (nástroje/možnosti internetu/smazat dočasné soubory). Pokud ani to nepomohlo, kontaktujte nás prosím my dohlédneme, aby Vaše změny byly aktivní..


4.Budu si moct aktualizovat svoje Nové stránky sám, nebo se budu muset při každé změně obracet na Vás?

Na tuto otázku je třeba najít odpověď již před samotným vznikem stránek. Buď Vám vyrobíme stránky, do kterých si v budoucnu budete komplet sami doplňovat texty či obrázky. U těchto typů stránek je vstupní inestice větší (o výrobu aplikace administátorské verze), ale pak již neplatíte nic a stránky si doplňujete pouze Vy. Druhý typ stránek je levnější, ale neobsahuje administrátorské rozhraní a pro aktualizaci stránek se budte obracet na nás. Věřte ale, že pokud se web nebude nějak dramaticky měnit a půjde jen o drobné textové doplňky či úpravy, sazby jsou minimální. Proto doporučujeme zvážit, do jaké míry se obsah Vašich Nových stránek bude v budoucnu měnit..


5.Mám email na seznamu (quick, post, či jiný free-poštovní klient) a chtěl bych ho mít ve formě jmeno@mojedomena.cz (za "mojedomena" si doplňte vlastní jméno vaší domény). Jak to mám provést?

Ano, toto je samozřejmý doplněk našich služeb. Pokud Vám vyrábíme stránky a zřizujeme pro ně doménové jméno (ještě neexistuje), nabízíme Vám automaticky vyttoření a správu jednoho či několika e-mailových schránek ve tvaru "jmeno.prijmeni@mojedomena.cz".