NOVÉ STRÁNKY

Nabízíme VÁM

Nabízíme Vám kompletní servis při vzniku Vašich stránek. Jak takové stránky tedy prakticky vznikají?

1. NABÍDKA

Po prvním zpravidla telefonickém či e-mailovém kontaktu zjistíme, o co konkrétně máte zájem. Pokud potřebujeme konkrétnější představu o Vašich Nových stránkách, tak si s Vámi dohodneme schůzku, na které si upřesníme Vaše konkrétní požadavky pro vytvoření nabídky. Tu Vám vytvoříme a zašleme neprodleně po shcůzce.


2. SMLOUVA

S nabídkou jste i třeba po konzlutaci se svými kolegy z firmy či instituce spokojeni a vyžádáte od nás návrh smlouvy. Samozřejmně smlouvu okamžitě připravíme a zašleme Vám její návrh. Tento návrh můžeme samozřejmně přizpůsobit podle Vašich požadavků, obvykle má smlouva technické přílohy, kde je definována obsahová struktura stránek a časová křivka vývinu stránek


3. GRAFICKÝ NÁVRH

Grafický návrh Vám zašleme podle dohody co možná nejdříve a společně doladíme vzhled stránek přesně podle Vašich představ. Schválený grafický návrh je nedílnou součástí smlouvy a bez jeho schválení nezačneme stránky vyrábět. Naši zákazníci byli doposud s grafickou úrovní našich stránek velmi spokojeni.


4. REALIZACE + SERVIS

Po podepsání smlouvy začíná výroba stránek podle přesně definovaných pravidel. Když je tzv. beta verze stránek hotová, umístí se na provizorní adresu na internet, kde se postupně odladí se zákazníkem. Pokud jsou stránky hotové, sepíšeme s Vámi "předávací protokol" a stránky umístíme na danou doménu. Součástí smouvy je obvykle i tarif servisních prací pro případné změny po předání stránek.