NOVÉ STRÁNKY

Nabízíme VÁM

HLAVNÍ NABÍDKA


VÝROBA WWW STRÁNEK

Vyrobíme Vám www stránky na míru. V závislosti na Vaši poptávku Vám nabídneme nejlepší řešení za zajímavou cenu v přesně určeném časovém termínu. Pro Vaše stránky Vám nalezneme nejvýhodnější webový prostor (místo, kde budou Vaše stránky umístěny). Více informací o vývoji Vašich stránek zde..


ÚDRŽBA A SPRÁVA VAŠICH STÁVAJÍCÍCH STRÁNEK

Pokud již máte své stránky a nechcete vytvářet nové, nabízíme Vám jejich údržbu a správu. Za zajímavé ceny a v co možná nejkratších termínech provedeme úpravu Vašich stránek podle zadání. Tato služba je vhodná zejména pro zákazníky, kteří nejsou spokojení se svým stávajícím webmasterem.


ZALOŽENÍ A SPRÁVA E-MAILOVÝCH SCHRÁNEK

Nabízíme Vám zřízení a-mailové schránky ve tvaru jmeno.prijmeni@domena.cz. Samozřejmostí je i následné přidávání, změny či přesměrování schránek. Poradíme Vám, jak si nastavit Vaši poštovní schránku do Vašeho e-mailového klienta (outlook, thunderbird, apod.)DOPLŇKOVÉ SLUŽBY


PORADENSTVÍ

Pomůžeme Vám s vývojem struktury Vašich nových stránek. Poradíme, jaké jsou moderní trendy webdesignu. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem z oblasti hardware či software. Rádi Vám také poradíme či přímo zprostředkujeme výhodný nákup počítačového vybavení.


GRAFICKÉ PRÁCE + DTP

Potřebujete nové logo? Docházejí Vám vizitky? Chystáte se vydat leták, brožuru či katalog? Hledáte firmu, která Vám tyto služby bude poskytovat na dobré úrovni i do budoucna? Obraťte se na nás..