NOVÉ STRÁNKY

O projektu NOVÉ STRÁNKY***

motylS našimi mnohaletými zkušenostmi v oblasti webdesignu, multimedií a grafiky Vám nabízíme návrh, výrobu a správu vašich NOVÝCH STRÁNEK. Naše práce se vyznačuje působivým designem a jednoduchým intuitivním ovládáním. Samozřejmostí je textová bezchybnost a typografická preciznost Vašich nových stránek. To vše za ceny, ke kterým se pravděpodobně konkurence nebude moct ani přiblížit.

Naší předností je výrazně individuální přístup ke každému zákazníkovi. Nemáme připraveny balíčky univerzálních řešení, kterým by se zákazník měl přizbůsobit, ale naopak my se svým řešením přizbůsobíme každému přání.


teamS týmem mladých grafiků a programátorů jsme schopni pružně reagovat na Vaše náročné požadavky jak na funkčnost, kvalitu, tak především na rychlost zhotovení stránek. Nebojíme se žádných termínů ani technologií, Vaše Nové stránky Vám zhotovíme přímo na míru.

Těžiště našeho působení se nachází v Pardubickém kraji, ale to neznamená, že náš zákazník musí být přímo zde. Zavolejte nám a domluvte si schůzku s naším obchodním zástupcem kdekoli v České republice.

Chcete se k nám přidat? Stále hledáme nové perspektivní lidi, kteří nám mají co nabídnout a kteří se nebojí zajímavé práce. Hledáme tvůrčí webdesignéry, grafiky, kodéry a programátory, kteří hledají uplatnění. Nabízíme Vám volnou externí spolupráci, seriózní smluvní vztah a hlavně práci na zajímavých zakázkách. Jestli nám máte co nabídnout, neváhejte a pište sem..